Ekibimiz

Deneyimli ve uzman hukuk profesyonellerimiz ile tanışın

TAKIM ÜYELERİMİZ

Dr. Davut Gürses

Kurucu Ortak


Dr. Av. Davut Gürses Pacta Hukuk Bürosu’nun kurucu ortaklarındandır. Finans sektöründe müfettiş, yasal uyum sorumlusu, birim müşaviri ve bölüm müşaviri olarak on yılı aşkın süre çalışmıştır. Yayımlanmış iki adet kitabı ve çeşitli güncel dergi ve armağanlarda çok sayıda makalesi bulunmakta olup, halen Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde akademik çalışmlarına devam etmektedir.

Yaman Çelik

Kurucu Ortak


Avukat Yaman Çelik, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra St.Giles International – London Central ‘de eğitimine devam etmiştir. Ülkemizde kurumsal firma ve bankalarda çalışma deneyimi kazanmış 2018 yılında Pacta Hukuk Bürosu’nun kuruluşunda kurucu ortak olarak yer almıştır.

Yusuf Küçük

Ortak Avukat


Finans sektöründe Türkiye’nin önde gelen kurumlarında yönetici avukat ve hukuk müşaviri olarak çalışmıştır. Türkiye Bankalar Birliği bünyesinde hakemlik yapmış, komisyon üyeliklerinde bulunmuştur. Hukuk alanında yayım yapan bir dergide editörlük yapmış, basılı kitap ve online mecralarda makaleleri yayımlanmıştır. Halen üniversite sertifika programları ve finans kurumlarında eğitmenlik, aynı zamanda tekerlekli sandalye basketbol antrenörlüğü ve lisanslı aktif sporculuğu yapmaktadır.

Ecem Deveci

Avukat


Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2019 yılında, eğitimini tamamlayarak mezun olmuştur. Öğrencilik döneminde bankalarda yaz dönemi stajı gerçekleştirmiş, daha sonra yasal stajını İcra İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Bankacılık Hukuku alanlarında çalışarak tamamlamıştır. 2020 yılında Pacta Hukuk bünyesine katılmış olup, çalışmalarını ofisin faaliyet alanlarında sürdürmektedir.

Yağmur Arıkan

Avukat


Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olan Yağmur ARIKAN, Rekabet Kurumu ve T.C. Anayasa Mahkemesi gibi kurumlarda staj eğitimlerine katılmıştır. İstanbul Barosu nezdinde yasal stajını tamamlamış, meslek hayatına hukuk bürolarında devam ederek Ticaret Hukuku, İş Hukuku alanlarında yoğunlukla çalışmış ve Pacta Hukuk ekibine 2022 yılında dahil olmuştur.

Merve Dinç

Stajyer Avukat


İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ndeki eğitimini 2021 yılında tamamlamış olup, yasal stajına Pacta Hukuk bünyesinde devam etmektedir.

Fatoş Karagöz

Paralegal


Mali müşavirlik ofisi ve kurumsal şirket bünyesinde ön muhasebe ve danışmanlık alanlarında çalışmış olup 2021 yılında Pacta Hukuk bünyesine dahil olmuştur.

Mazlum Kemal Gürses

Paralegal


Adnan Menderes Üniversitesi İktisat Fakültesinde eğitimini 2019 yılında tamamlamış olup Pacta Hukuk ekibine 2021 yılında katılmıştır.

DANIŞMANLARIMIZ

Dr. Öğr. Üyesi Argun KARAMANLIOĞLU

Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Ticaret Hukuku Anabilim Dalı'nda öğretim Üyesi olarak görev yapmakta olan Karamanlıoğlu, ofisimize hukuki danışmanlık desteği vermektedir.

Erkan Kordon

Bankacılık, Elektronik Para/Ödeme Sistemleri ve Finansal Teknoloji alanlarında 10 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Erkan Kordon, Büromuz danışmanları arasında yer almaktadır. Özellikle finansal teknoloji alanındaki çalışmaları ve bu alandaki deneyimleri ile çalışmalarımıza destek vermektedir.

Avukatlık hizmetlerimiz ile tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.